Nautubone - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona
Zdrowie

Nautubone – negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Według danych, choroby układu mięśniowo-szkieletowego cierpi 70% populacji. To dlatego, że kości, chrząstki i stawy są stale poddawane obciążeniom. Choroby układu mięśniowo-szkieletowego pogorszyć jakość życia, co prowadzi do ograniczonej sprawności ruchowej i wymagają długotrwałego leczenia. Wśród skutecznych dodatków, które są zdolne do zorganizowania pracy układu mięśniowo odnosi Nautubone.

Skład Nautubone

dodatek należy do kategorii dodatków dietetycznych i ma złożony skład. Forma dawkowania – kapsułki, składają się z elementów czynnych i pomocniczych

.

główny składnik aktywny jest siarczan glukozaminy z kategorii chondroprotection, który ma zdolność do wzmocnienia i przebudowę tkanki chrzęstnej.

Oprócz siarczanu glukozaminy, kompozycja zawiera:

 1. Suchy

  ekstrakt z kory wierzby srebra. Wyciąg bogate w witaminy i taniny, flawonoidy, ma zatem silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

 2. kwas askorbinowy. Stymuluje proces kolagenu i enzymy zaangażowane w tworzenie chrząstki i ścięgien.
 3. tlenek magnezu. Należy do kategorii środków pobudzających, polepsza procesy enzymatyczne w tkance kostnej.
 4. skrzyp ekstrakt w postaci suchej. zapalenie ulgi promuje wydzielanie toksyn i cholesterolu, poprawia odporność na ogólną i lokalnego.
 5. mleczan wapnia. Zwiększa wytrzymałość kości, pomaga wydalać sole metali ciężkich. Dodatkowo mleczanu wapnia ma działanie przeciwhistaminowe.

Pośród dodatkowych składników biologicznie aktywnych dodatków obejmują dwutlenek krzemu, laktozę i stearynian wapnia.

Balsam Nautubone zawiera również wiele przydatnych ekstraktów roślinnych i ekstraktów. Ten sam składnik aktywny – siarczan glukozaminy. Ale dodatkowo, kompozycja zawiera:

 1. Chaga.
 2. Skrzyp.
 3. mieszaninę głogu owoców dzikiej róży, popiół góra i czarne porzeczki.
 4. Kłącze Siedmiopalecznik błotny.
 5. suszone korzenie Hedysarum i lukrecji.

Biologicznie czynny dodatek w postaci żelu składa bezpiecznych substancji, które nie powodują alergii

 1. mrówkowy alkoholu. Redukuje stany zapalne, poprawia przemianę materii w dotkniętych wspólnego worka.
 2. siarczan glukozaminy.
 3. Collagen. Zapewnia wytrzymałość i elastyczność tkanki łącznej.
 4. olejek eukaliptusowy. ból i obrzęk ulgi, posiada aktywność gojenia ran.
 5. mentol. Ma silne działanie przeciwbólowe.
 6. olejek goździkowy. Rozluźnia mięśnie po intensywnych ćwiczeń zmniejsza ból.

Wskazania do stosowania Nautubone

Nautubone z powodzeniem stosowane są w złożonej terapii patologii układu mięśniowo

– zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, osteochondroza, łopatkowo barkowego, kręgosłupa. Dodatek jest dobrze znane w leczeniu zesztywnienia. – nieprawidłowego unieruchomienia stawów

W praktyce medycznej narzędzie pacjentom złożonych złamań kości, aby przyspieszyć fuzyjne i zapobieganie rozwojowi procesów zwyrodnieniowych. Uzasadnione stosowanie suplementu profilaktycznie, zwłaszcza w zwiększonym obciążeniem kręgosłupa, w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na układ mięśniowo-szkieletowy.

Obwód aplikacji Nautubone

Sposób podawania i dawkowanie zależy od sposobu wytwarzania tego dodatku i diagnostyki. Nautubone wytwarza się w postaci kapsułek lub balsamu (doustnie) oraz w formie żelu (do stosowania na zewnątrz).

Żel stosuje się tylko miejscowo, stosując do obszarów problemowych, delikatnie masując. Biorąc kapsułek jest przeprowadzana w trakcie posiłku, dzienna dawka nie powinna być większa niż 3 kapsułki. Balsam

Nautubone/3.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

wewnątrz stosuje się nie więcej niż 10 ml na dzień.

Przeciwwskazania Nautubone

Nautubone dobrze tolerowane przez pacjentów, ale szereg przeciwwskazań do jest. Dodatek do podawania doustnego wolno stosować w przypadku alergii na każdym ze składników kompozycji. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

dodatek w postaci żelu nie może być stosowane, gdy tendencja do wysypki alergicznych i obecność na oparzenia skóry, uszkodzenia. Dlatego, przed rozpoczęciem leczenia należy przeprowadzić test czułości. Niewielka ilość żelu nakłada się na skórę w zakolu łokcia, i 2-3 godzin, aby ocenić wyniki. Jeśli skóra jest zaczerwieniona, nie było swędzenie, a następnie zastosować lekarstwo niemożliwe.

Cena Nautubone

Nautubone można przypisać do kategorii suplementów diety średniej kategorii cenowej.

najwyższy zestaw Cena na produkt w formie balsamu z … do 250 ml. Tańsze kapsułki i one kosztować od 200 do 250 rubli za 30 tysięcy.

Recenzje Nautubone

większość opinii na temat produktu są pozytywne. Konsumenci mówią bezpieczny i naturalny skład, dobre wyniki terapeutyczne w leczeniu zapalenia

stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów. Wśród braków przeznaczyć co Suplement trudno znaleźć w aptekach w wolnym rynku.

Anna, 38 lat, „Took kapsułki Nautubone z chorobą zwyrodnieniową stawów Ból zniknął natychmiast, ale po około 2 tygodni, ale po miesiącu zapomniałem o tej chorobie przez długi czas..”.

Siergiej, 60 lat: „Kapsułki zostały podjęte zgodnie z zaleceniem lekarskim po skomplikowanym złamaniu kości piszczelowej W efekcie kość uzdrowiony normalnie bez wysiłku i w mniej niż miesiąc. i pół”.

Marina, 56 lat.: „cierpiących na artretyzm 10 lat trwałej poprawy zdrowia przyszedł po rozpoczęciu regularnego rozmazywane kolana żelem Nautubone. ból i sztywność w stawach szybko znikają, można poruszać się swobodnie”.

Basil, 48 lat: “. Suplement wziąć ciągu 30 dni, z przerwami Pomaga to zesztywnienie, który wpływa na ostatnich 5 lat”

You may also like...